Bukiet ślubny

Bukiet ślubny

Bukiet Ślubny jest to najważniejszy atrybut Panny Młodej. Powinien być dopasowany kolorem, kształtem, rozmiarem i odpowiednim materiałem roślinnym. Idealny bukiet ślubny to taki, z którym Panna Młoda czuje się komfortowo, który jest jej ozdobą, podkreśla jej urodę, dodaje świeżości i kobiecości pełnej blasku. Kompozycja bukietu ślubnego powinna być dobrana pod kątem koloru włosów, odcienia skóry i rodzaju sylwetki. Istotną rolę przy doborze kwiatów pełni kolor oczu, następnie makijaż w dniu ślubu, paleta bieli i kremów sukni oraz dodatków takich jak broszka, pas, bolerko czy też buty.

Jaki bukiet ślubny?

Z aspektów dodatkowych ale równie istotnych są: rodzaj sukni, jej struktura, forma linii, bogata, dekoracyjna czy też skromna? To są kolejne elementy, które należy brać pod uwagę dobierając dla siebie formę, kształt i rodzaj bukietu. Kwiaty cechuje sezonowość występowania, z tego powodu, nie zawsze kwiaty, które najbardziej przypadną Pani Młodej do gustu będą występować w okresie pożądanym przez młodą damę. Istnieje kalendarz dostępności danych gatunków kwiatów w podanym okresie.

Prosimy o skontaktowanie się z naszym konsultantem w celu ustalenia spotkania i rozmowy na temat oczekiwań i życzeń dotyczących bukietu ślubnego przyszłej Panny Młodej. Zapewniamy najlepsze bukiety ślubne w Krakowie.

cropped-CORNE1.png